לקוחות ממליצים גאיה קראוונים

5/5

ניסים מלול קראוון 1400 ק"ג

"לגאיה קראוונים- רק רציתי להביע בפניך את מלוא הערכה ולשאת ממני דברי תודה וברכה. תודה על היחס החם והלבבי. תודה על ההבנה ושיתוף פעולה. תודה שהשקעת שעות אינספור כשמטרתך היא אחת- לבנות לי את הקראוון היפה והמושלם ביותר עבורי. אין כמוך שחר."

אסתי שיפוץ קראוון

"לשחר היקר! תודה רבה אני מאוד מעריכה את העזרה והרצון האמיתי והכנה לעזור, בזכות אנשים כמוך אני עדיין במועדון הקראוונים. אוהבת ומעריכה מאוד אסתי."

יריב ואיריס קניגר קראוון 1400 ק"ג

"אנו רוצים להודות לכל הצוות של גאיה קראוונים, צוות מספר אחת על הקראוון המדהים שבניתם לנו. הגענו אליכם בלי בית ויצאנו מאצלכם עם קראוון 6 מטר יפייפה, בית לכל דבר מאובזר ומרוהט ברמת גבוהה יפה ואיכותית אנחנו נהנים להתעורר כל בוקר בבית שלנו, אוהבים אתכם ומאחלים לך הצלחה ובטוחים שכל מי שיבנה אצלכם יהיה מרוצה כמונו."

ממליצים נוספים

"לאחר היעדרות ממושכת מעולם הקמפינג זכה הקראוון שלנו לטיפולו המסור של שחר, וכעת הוא שוב שמיש ומוכן לנסיעה הבאה. תודה רבה על העבודה המקצועית ושימת הלב לפרטים הקטנים שיגרמו לנסיעה הבאה שלנו להיות חוויה."

בתשבע גרינברג - שיפוץ קראוון
5/5

"לחברת גאיה קראוונים לשחר וכל הצוות הנהדר ברצוני להודות לכם עבור הקראוון 4 מטר שבניתם עבורי. הקראוון נבנה בסטנדרט גבוה, בעיצוב יפה ונוח עבורי. תודה על היחס האדיב והשירות המעולה. הייתם איתי לאורך כל שלב הבנייה ופתרתם כל בעיה בסבלנות ואדיבות ממליץ עליכם בהרבה חום ואהבה שניפגש רק בטיולים"

רפי - קראוון 750
5/5

"לחברת גאיה קראוונים לשחר וכל הצוות הנהדר ברצוני להודות לכם עבור הקראוון 4 מטר שבניתם עבורי. הקראוון נבנה בסטנדרט גבוה, בעיצוב יפה ונוח עבורי. תודה על היחס האדיב והשירות המעולה. הייתם איתי לאורך כל שלב הבנייה ופתרתם כל בעיה בסבלנות ואדיבות ממליץ עליכם בהרבה חום ואהבה שניפגש רק בטיולים" רפי "החלטנו לקנות קרוואן ולצורך כך סרקנו את השוק ובדקנו כמעט את כל החברות המייבאות קרוואנים. מאחר ורצינו קרוואן קטן - 4 מטר, כדי שנוכל לגרור אותו ברכב פרטי, מצאנו רק חברה אחת וגם הוא לא ממש היה במשקל המתאים. הגימור של הקרוואנים המיובאים מאד מרשים, אבל כאשר בדקנו את נושא קבלת השירות לאחר הרכישה התעוררו בנו ספיקות והבנו שעלולות להיות בעיות בהמשך. בנוסף לא היינו שלמים עם התאמת הקרוואן לתנאים האקלימיים החמים של ישראל. החלטנו לפנות ליצרן מקומי ששמענו עליו מחבר קרוואניסט. הגענו לשחר נחלון מחברת גאיה קראוונים באריאל. פגשנו בחור מקצוען, חביב וכפי שקבל אותנו בשלב המכירה כך סיים אתנו את בניית הקרוואן. כל בקשה שהעלנו, נשקלה, נבדקה והייתה גישה חיובית לבצע אותה. כל תהליך הבניה נעשה בשיתוף פעולה, בנועם ובחיוך. בסופו של תהליך קבלנו תוצר יפיפה ברמה גבוהה. קרוואן מרווח מאד יחסית לגודלו ומכיל את כל הנדרש: מטבחון, מיטה זוגית שנפתחת לפינת ישיבה מרווחת, מיטת קומותיים, מקלחון ושירותים, ריהוט עץ ברמה גבוהה וריפודים בהתאם לבחירתנו, וכבונוס קבלנו גם רשת צל ענקית שמתחברת לקרוואן. יש לציין שהיה תענוג לעבוד עם שחר ואשתו ואנחנו נהנים מאד מהתוצר הסופי. מטיילים ונהנים גם מהמערכת הסולרית שהותקנה על הגג ומאפשרת לנו לחנו במקום שאינו מחובר לחשמל. בהחלטתנו תרמנו גם ליצור הישראלי וגם להנאתנו הפרטית. אנחנו שבעי רצון מההחלטה לבנות בארץ ויודעים שיש לנו גב מאחור שיתן מענה גם בהמשך לתקלות אפשריות, שנקווה שלא יהיו.

טובי ואיציק נהון
5/5

"לגאיה קראוונים- רק רציתי להביע בפניך את מלוא הערכה ולשאת ממני דברי תודה וברכה. תודה על היחס החם והלבבי. תודה על ההבנה ושיתוף פעולה. תודה שהשקעת שעות אינספור כשמטרתך היא אחת- לבנות לי את הקראוון היפה והמושלם ביותר עבורי. אין כמוך שחר."

שמוליק מלול
5/5

חולמים על קראוון משלכם? השאירו פרטים ואנחנו נדאג לחזור אליכם!

קראוון בהתאמה אישית

חולמים על קראוון בהתאמה אישית? אנחנו נגשים לכם את החלום!
  • עיצוב ואיפיון הקרוואן
  • התקנת אינסטלציה וחשמל
  • מבחר קראוונים במחירים מפתיעים