מאמרים

קרוואנים להשכרה – בטיחות בחיבור קראוון נגרר לרכב

חיוני לשמור על כללי הבטיחות כאשר מחברים קראוון נגרר לרכב פרטי או מסחרי מי שאינו שומר על כללי הבטיחות עשוי למצוא את עצמו מתמודד עם נזקים בלתי הפיכים. הכלל הראשון בשמירה על בטיחות בעת חיבור קראוון נגרר לרכב הוא בדיקה של משקל הקראוון .

שיפוץ קראוון

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים אשר החזיקה קראוון בחצר האחורית של ביתם הבינו כי יש בידם אוצר וקיבלו החלטה כי הם מעוניינים להשתמש בו למטרת קמפינג, בניית 'יחידת דיור' נפרד לבנם החייל או להשתמש בו כחדר עבודה או כל חלל אחר אשר יכול להועיל להם. אלו פונים אל חברות המציעות שירות שיפוץ קרוואנים

קרוואן למכירה – בניית קראוון

חברה אשר מציעה שירות בניית קרוואנים חייבת להיות חברה בעלת ניסיון, מוניטין וזו אשר מעסיקה צוות מקצועי של אנשי צוות בעלי ניסיון בתכנון, פיתוח וייצור של קראוונים בהתאמה אישית. יש לקחת בחשבון כי בניית קרוואנים היא משימה שוות ערך לבנייה של כל מבנה אחר. גאיה קראוונים מומחים בייצור ובניית קרוואנים בהתאמה אישית לדרישותיו של הלקוח ומציעה לכם צוות של מקצוענים אשר יבנו עבורכם את בית חלומותיכם.

קרוואנים להשכרה

אם אתם מתכננים לנסוע לטיול קרוואנים, תצרכו מין הסתם להשכיר קרוואן. אפשר גם לקנות קרוואן אך לא לכולם יש את ההון העצמי הדרוש לשם כך, לכן רוב המשפחות שיוצאות לטיולי קרוואנים שוכרות קרוואנים ויוצאות לדרך. אך לפני ששוכרים רכב אשר ישמש אתכם במהלך הטיול שלכם גם לנסיעה וגם לשינה, כדאי לדעת כמה דברים חשובים. חשוב מאוד לערוך סקר שוק מקיף ומעמיק, אך אסור לשכוח גם שיש חשיבות רבה לציוד ולאביזרים שיהיו בקרוואן וכן לדגם של הקרוואן שתשכירו. על כל אלה ועוד בכתבה הבאה בנושא השכרת קרוואנים.

שאלות ותשובות על הקרוואן

מחפש מידע על קראוונים? בגאיה קראוונים ריכזנו עבורך מספר שאלות נפוצות בנושא הקראוונים. לא מצאת תשובה לשאלתך? באפשרותך ליצור קשר טלפוני – 0504444246 או באמצעות הטופס המקוון.

נהיגה נכונה עם קראוון נגרר

הדרך הנכונה לנהיגה עם קראוון נגרר, מהירות מקסימלית, נהיגה בסיבובים, נהיגה במקומות צרים, נסיעה בשטח עירוני ועוד.

חולמים על קראוון משלכם? השאירו פרטים ואנחנו נדאג לחזור אליכם!

קראוון בהתאמה אישית

חולמים על קראוון בהתאמה אישית? אנחנו נגשים לכם את החלום!
  • עיצוב ואיפיון הקרוואן
  • התקנת אינסטלציה וחשמל
  • מבחר קראוונים במחירים מפתיעים