חברה אשר מציעה שירות בניית קרוואנים חייבת להיות חברה בעלת ניסיון, מוניטין וזו אשר מעסיקה צוות מקצועי של אנשי צוות בעלי ניסיון בתכנון, פיתוח וייצור של קראוונים בהתאמה אישית.
יש לקחת בחשבון כי בניית קרוואנים היא משימה שוות ערך לבנייה של כל מבנה אחר.
גאיה קראוונים מומחים בייצור ובניית קרוואנים בהתאמה אישית לדרישותיו של הלקוח ומציעה לכם צוות של מקצוענים אשר יבנו עבורכם את בית חלומותיכם.

בניית קראוונים – הכנה מקדימה

 השלב הראשון תמיד יהיה מורכב מנקודות אפיון של אותו קראוון אותו מעוניינים לבנות.

חשוב לקחת בחשבון כי ישנם קראוונים בגדלים שונים, המיועדים לתקופות ארוכות או קצרות יותר ומתאימים למטרות שונות. לכן חלק מהפרמטרים אשר חייבים להילקח בחשבון בשלב האפיון הם:

תקציב – מהו הסכום אותו הלקוח ייעד למטרת קניית קראוון. כאן יש מקום לברר עם הלקוח מהו הסכום אותו הוא מייעד לרכישת הקראוון וכן לייעץ לו לתכנן את ההוצאות השנתיות שלו בכל הקשור אל תחזוקת הקרוון.
כמות – בירור מספר האנשים אשר ישתמשו בקראוון בו זמנית ישפיע על גודלו ועל המרכיבים אשר יתווספו לו. יש לקחת בחשבון כי תכנון אדריכלי של קראוון אשר מיועד לארבעה אנשים שונה לחלוטין מהתכנון המיועד לשני אנשים. לכן, חשוב מאוד להגדיר זאת מראש.
מטרה – חשוב לברר האם הלקוח החליט לפנות לחברה המציעה בניית קרוואנים וזאת משום שהוא מעוניין להשתמש בקראוון כמגורי קבע ומעוניין שאנשי המקצוע של החברה יתכננו את המבנה הנייד בהתאם או שמא הוא מעוניין שהתכנון האדריכלי והבנייה של הקראוון יהיו מותאמים לטיולי קמפינג מספר פעמים בשנה.

 

בניית קרוואנים – חשוב לדעת

חשוב לדעת כי בניית קרוואנים הינה עבודה המיועדת אך ורק למקצוענים.
כלומר, רק חברה למודת ניסיון אשר מעסיקה אנשי מקצוע אשר יודעים כיצד לבצע התאמה מושלמת בין דרישות הלקוח ליישום בשטח, יכולה לבצע את העבודה.
עסק המציע לקהל הרחב שירותי בניית קראוונים חייב לכלול את הפרמטרים הבאים:

מטרה – היכולת להבטיח ללקוח קראוון המותאם בצורה מושלמת למטרה ולדרישות שלו.
איכות – שימוש בחומרי גלם איכותיים לבנייה של הקראוון המיועד. יש לקחת בחשבון כי חומרי הגלם בהם משתמשים לצד החיצוני של הקראוון שונים מאלו בהם משתמשים לחלק הפנימי שלו. חומרים איכותיים חייבים להוכיח עמידות לאורך זמן, חסינות מפני אש, עמידות בפני מזג אוויר משתנה ועוד.
מקצועיות – עסק מקצועי יעסיק אנשי מקצוע מסוגים שונים בעלי ידע וניסיון בתחומים שונים הקשורים אל בניית קרוואנים, כמו למשל אנשי מקצוע המומחים במערכות סולריות לקראוונים, תכנון אדריכלי תוך ניצול מקסימאלי של החלל הפנימי של הקראוון, צביעה, הוספת אביזרים פונקציונאליים שונים לקראוון, עיצוב פנים שלו ועוד.
בטיחות – חלק בלתי נפרד מתהליך בניית קראוונים הוא הבטיחות שלהם. כאן חשוב לוודא כי הקראוון בטוח לשימוש על פי כל התקנים. אם מדובר על שימוש בחומרי גלם חסינים בפני אש, הוספת מטף וטפטפות למקרה של דליקה ועוד.

חולמים על קראוון משלכם? השאירו פרטים ואנחנו נדאג לחזור אליכם!

קראוון בהתאמה אישית

חולמים על קראוון בהתאמה אישית? אנחנו נגשים לכם את החלום!
  • עיצוב ואיפיון הקרוואן
  • התקנת אינסטלציה וחשמל
  • מבחר קראוונים במחירים מפתיעים
זקוק לעזרה? אנחנו כאן לרשותך